Zadzwoń: 
511 127 502 (usługi) / 730 109 555 (sklep)
E-mail: balonowyoswiecim@gmail.com
Punkt stacjonarny:
Oświęcim ul. Polna 7 ( os. Zasole )
logo napis
Zadzwoń: +48 511 127 502
Punkt stacjonarny:
Oświęcim ul. Polna 7 ( os. Zasole )

Dla firm

Dlaczego warto skorzystać z animacji i warsztatów na eventach?

Doświadczeni animatorzy

Dla organizatorów eventów zapewnienie przestrzeni i zajęć dla dzieci jest często trudnością, którą my pomagamy rozwiązać. Doradzamy i podpowiadamy jak właściwie zorganizować czas i przestrzeń na zabawy dla dzieci tak aby impreza była udana.

Rodzinny charakter

Wielu rodziców ma trudności z udziałem w różnych wydarzeniach ponieważ nie mają co zrobić w tym czasie z dziećmi. Animator na evencie pomaga rozwiązać ten problem i zapewnia większe zainteresowanie ze strony rodziców. Dzięki animatorowi każda impreza może nabrać rodzinnego charakteru.

Dodatkowe atrakcja

Animacje dla dzieci, warsztaty dzięki którym dzieci mogą stworzyć swojego robota, czy zrobić eko torbę lub świeczkę, którą zabiorą ze sobą do domu są często bardzo ważną składową programu imprezy, która zapewnia duże zainteresowanie odbiorców.

Warsztaty, kącik animacyjny

Kąciki animacyjne, warsztaty są świetną alternatywą na wszelkiego rodzaju wyjazdach/targach, na które przyjeżdżają całe rodziny. Jest to doskonały sposób, aby odciążyć rodziców / opiekunów od opieki nad swoimi pociechami – dzięki czemu Ty będziesz mógł zdobyć ich pełne skupienie, prezentując swoje usługi czy produkty.

Pikniki integracyjne, imprezy firmowe

Impreza firmowa to świetna okazja by zaprezentować się z dobrej strony. W ramach atrakcji zapewniamy warsztaty, malowanie twarzy, animacje taneczne, chodzące bajkowe maskotki z którymi można zrobić sobie zdjęcie lub przybić piąteczkę. Dzięki atrakcjom można przyciągnąć wielu rodziców i opiekunów, którzy mogą stać się potencjalnym klientem lub bardziej zintegrują się z firmą.
Nie boimy się nowych wyzwań, więc jeśli masz pomysł na imprezę skontaktuj się z nami !

Promocja firm

Każda szanująca się firma z pewnością dba o swój zewnętrzny wizerunek. Firmy często zgłaszają się do nas, w celu przygotowania atrakcji dla dzieci w ich firmie – dbając dzięki temu o dobre relacje ze swoimi pracownikami oraz stałymi klientami / kontrahentami, doceniając ich lojalność i obecność w życiu firmy.

Imprezy Mikołajkowe

Czerwony strój, długa biała broda i wór pełen prezentów, to atrybuty najbardziej wyczekiwanej przez dzieci osoby w czasie świąt. W sezonie zimowym nasz zespół wciela się w rolę Świętego Mikołaja oraz elfów i odwiedza wszystkie dzieci, które były grzeczne przez cały rok.

Święty Mikołaj może zawitać do szkoły lub przedszkola, siedziby firmy, a także do domu prywatnego sam lub w towarzystwie Śnieżynki bądź elfa. W czasie swojej wizyty rozda dzieciom prezenty, porozmawia o tradycjach i zwyczajach bożonarodzeniowych, a także zaśpiewa wspólnie z dziećmi kolędę.

Święty Mikołaj wraz ze swoim zespołem może także zorganizować dla Was imprezę mikołajkową.

Pozdrowienia z zimnego Bieguna Północnego.

Lubimy nietypowe wizyty i jeśli organizujesz ciekawy event, to nie mogłeś lepiej trafić! 🙂
Jeśli nie odbieram, napisz do mnie, bo właśnie pakuję prezenty.

Pozdrowienia z zimnego Bieguna Północnego.

Dodatkowo zapewniamy także:
– watę cukrową
– popcorn
– pokaz baniek mydlanych
– bańkowe warsztaty
– chodzące bajkowe żywe maskotki
– zamki dmuchane
– stanowiska tematyczne
– facepaining, czyli więcej niż malowanie twarzy
– tatuaże brokatowe