Zadzwoń: 
511 127 502 (usługi) / 730 109 555 (sklep)
E-mail: balonowyoswiecim@gmail.com
Punkt stacjonarny:
Oświęcim ul. Polna 7 ( os. Zasole )
logo napis
Zadzwoń: +48 511 127 502
Punkt stacjonarny:
Oświęcim ul. Polna 7 ( os. Zasole )

Dla restauracji

Zwiększamy zainteresowanie klientów

Wielu rodziców korzysta wyłącznie z usług lokali, w których prowadzone są animacje. Takie lokale zyskują duża popularność i są polecane na licznych grupach zrzeszających rodziców.

Dłuższe wizyty klientów

Rodzice chętnie korzystają z chwil kiedy ich dzieci są pod opieką wykwalifikowanych opiekunów, chętniej sięgną wówczas po deser lub dodatkową kawę.

Komfort innych gości

Nie wszyscy lubią spożywać posiłki w akompaniamencie krzyków, płaczu czy głośnych śmiechów dlatego animacje dla dzieci są pozytywnie odbierane nie tylko przez rodziców ale również przez innych gości restauracji.

Animacje w restauracjach

Wyprawa do restauracji to dla wielu rodziców nie lada przedsięwzięcie. Trzeba się wybrać, zapakować (wraz z zestawem ubrań na zmianę), na miejscu doprosić się od dziecka odpowiedzi na pytanie „co chce zjeść” o ile w ogóle ma zamiar zjeść cokolwiek, przypilnować naszej pociechy żeby zjadła posiłek nie rozrzucając go po całej restauracji… Nagrodą pocieszenia mógłby być tutaj smaczny obiad i może deser z kawą ale niestety dzieci nie są najczęściej przyzwyczajone do długich posiedzeń przy stole więc ledwo skończą jeść a już udają się w poszukiwaniu jakiejś rozrywki nie bacząc na zrozpaczonych rodziców, którzy nie włożyli jeszcze kęsa do ust. Rozwiązaniem są tutaj place zabaw i kącik dla dzieci ale nie zwalniają one rodziców z konieczności ciągłej obserwacji czy dziecko nie robi krzywdy sobie lub innym. Dlatego wielu restauratorów korzysta z usług profesjonalnych animatorów, którzy organizują zabawy i zapewniają opiekę nad dziećmi podczas gdy rodzice w spokoju spożywają posiłek.

Zadzwoń, stwórz swój własny pakiet z atrakcjami, które Ci odpowiadają.

Dodatkowo zapewniamy także:
– watę cukrową
– popcorn
– pokaz baniek mydlanych
– bańkowe warsztaty
– chodzące bajkowe żywe maskotki
– zamki dmuchane
– stanowiska tematyczne
– facepaining, czyli więcej niż malowanie twarzy
– tatuaże brokatowe